Mersin Saç Ekim Merkezi

Bilimsel ve teknik üstünlükle Saç Ekimi hizmeti verir.


Mersin Saç Ekim Merkezi

 

Saç ekimi alanında uzun yıllardır modern tıbbın gereklerine ve en yeni teknolojilere göre hizmet veren Mersin Saç Ekimi; Antalya ve Mersin illerinde faaliyet göstermektedir. Hizmette yüksek kalite ve hasta memnuniyetini ilke edinen Mersin Saç Ekimi, yurt dışından gelen binlerce hastanın da ilk tercihidir.

Uzman hekim kadrosu, diğer yetkin sağlık personelleri, gelişmiş altyapı ve teknik donanımlar ile hizmet veren Mersin Saç Ekimi, skar tedavisi, kaş ekimi ve sakal ekimi alanlarında da başarısını kanıtlamıştır.

Zengin bilgi birikimini yılların tecrübesiyle buluşturan merkezimiz, tedavi hizmetlerinde dünya standartlarına uygunluğu esas almaktadır. Saç ekim operasyonlarının %100 başarı ile gerçekleştirildiği merkezimizde kişilerin sağlığını koruma ve doğal görünüm elde etme yönünde büyük hassasiyet gösterilmektedir.

Saç dökülmesi veya herhangi bir nedenle saç kaybı yaşayan, mevcut saçlarını desteklemek isteyen kişiler merkezimizde tedavi olarak yüz güldürücü sonuçlar almaktadır. Sakal ve kaş kaybına da çözüm getiren merkezimiz; tüm operasyonlardan önce ayrıntılı bilgilendirme, operasyon sonrasında ise iyileşme süreci boyunca kesintisiz destek sağlamaktadır.

Operasyonlar sırasında saç ekimine özel tıbbi ekipmanlar kullanılmaktadır. Deneyimi, üstün teknolojisi ve profesyonelliğiyle benzerleri arasından sıyrılmayı başaran Mersin Saç Ekimi, kurulduğu günden beri prensiplerine bağlı kalmayı sürdürmektedir.

Sağlıkta güven ilkesini benimseyen Mersin Saç Ekimi; bu alandaki tüm talepleri en iyi şekilde karşılamak üzere faaliyete geçirilmiştir. Antalya saç ekimi ve Mersin saç ekimi arayışlarına nokta koyan merkezimiz; saç, skar tedavisi, kaş ve sakal ekimi konusundaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Hastalarının sağlığına ve konforuna önem veren merkezimiz, onların mutluluğundan güç almaktadır. Merkezimize başvuran herkesi %100 memnuniyet ile uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Yasal sorumluluklarının da farkında olan merkezimiz; tüm tedavi işlemlerini hijyen kurallarına, sağlık koşullarına ve sağlık hizmetleriyle ilgili kanunlara uygun olarak yerine getirmektedir. Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli izinlere sahip olan merkezimiz, faaliyet gösterdiği alanlardaki tüm yenilikleri hizmetlerine entegre etmektedir.

Tüm hizmetler alanında profesyonel ekipler tarafından, sağlık ve kalite standartları en yüksek düzeyde tutularak, steril ortamlarda uygulanmaktadır. Buna ek olarak hastalara destekleyici ve koruyucu alternatifler de sunulmaktadır.

Kişinin saç yapısına ve yüzüne uygun saç tasarımını belirleyerek bu doğrultuda bir tedavi planı uygulayan merkezimizde her hasta beklediği görünüme kavuşmaktadır.

Misyonumuz

Saç ekiminin estetik ve sağlıkla buluşan bir sanat olduğuna inanan merkezimiz; bu sanatı doğru ve kaliteli bir şekilde icrâ etmeyi amaçlamaktadır. Sakal ekimi, kaş ekimi ve diğer hizmetlerde de aynı ilkeler çerçevesinde hareket eden merkezimiz; kişi odaklı çalışmalarıyla sağlık turizminin öncülerinden olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Merkezimiz; saç ekimi, saç restorasyonu ve düzeltme operasyonu, kaş ekimi, sakal ekimi alanlarında en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunarak Türkiye ve dünyada tanınmış bir sağlık kuruluşu hâline gelmeyi gâye edinmiştir.

Teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve ekipmanlarını her zaman güncel tutmayı misyon ve vizyonunun bir parçası olarak kabul eden merkezimiz, güven temeline dayalı profesyonel bir saç ekim merkezi olara