Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Saç Ekim Merkezi
Bilimsel ve teknik üstünlükle Saç Ekimi hizmeti verir.

        Firmamız mersin'de Mersin Saç Ekim Merkezi adı altında faaliyetlerine başlamış olup saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir. Yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederk uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. En son yöntem ve teknolojiyi kullanarak en iyi saç ekimini sunmaya gayret etmekteyiz. Yetenekli sağlık ekibi, hasta merkezli ve etik bir yaklaşım ile Türkiye'de yüksek kalite saç ekimi sağlamaktayız. 

Firmamızın Kuruluş Amacı;

       Hasta ve danışanlarımızın saç kayıplarındaki sorun ve şikayetlerini gideebilmek, yanık izi, ameliyat, skar izi gibi istenmeyen izlerden kurtulmalarını sağlayarak saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ile doğal bir görünüm kazandırarak bu zorlu süreçte hasta ve danışanlarımızı yalnız bırakmadan onları hayat boyu mutlu etmektir.

MİSYONUMUZ

       Sahip olduğumuz yüksek nitelikli, evrensel değerler içinde bilgi ve birikimimizi tüm insanlık yararına kullanan, modern, yaratıcı, pozitif ve eleştirel düşünebilen uzman kadromuz ile Dünya'da Mersin'in saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

       Saç Ekimi Alanında kazandığımız tecrübelerimizi hasta memnuniyetinin sağlanması, hastaların kendini rahat ve güvende hissetmeleri için hizmetin her alanında kaliteye önem verilmesi gerektiği prensibi ile hareket etmeyi hedeflemekteyiz.